Doprava zadarmo ku každému nákupu od 7,8 €. :-)

View puzdro z eco kože na Samsung Galaxy Note 20 Ultra - čierne

Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 291472
Značka: Beweare
€11,90
Kategória: Samsung Galaxy Note 20 Ultra obaly a kryty
Barva: Černá
Model telefonu: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Typ: Knížkové pouzdro
Položka bola vypredaná…
9111201907959 800x800
ZADARMOZADARMO

View puzdro z eco kože na Samsung Galaxy Note 20 Ultra - čierne

370082_find_search_zoom_magnifier_view_icon Prosíme, aby ste si pred nákupom overili správnosť modelu svojho telefónu. Produkt a výrezy vždy zodpovedajú modelu uvedenému v názve. Fotografie môžu byť ilustratívne.

 

Séria krytov VIEW ECO sú napodobeninou originálnych puzdier. View Eco majú inteligentné okienko, ktorého funkcionalita je však na rozdiel od originálnych puzdier obmedzená aplikáciami, ktoré riadia fungovanie okienka pri zatvorení prednej priehľadnej časti puzdra. Puzdro samo o sebe je pasívne.

Pre fungovanie a reakcie displeja na uzavretie puzdra odporúčame stiahnutie aplikácie* z Google Play (napríklad toto). V aplikácii je možné nastaviť reakciu a rozloženie displeja pri zatvorení puzdra.

Puzdro je vyrobené zo silného PC materiálu a potiahnuté eco kožou. Obal dokonale ochráni telefón pri páde a jeho zadná časť je konštruovaná tak, aby mohla slúžiť ako stojan napríklad na sledovanie filmov. Pevná konštrukcia umožňuje používať zariadenie bez obáv z poškodenia.

Puzdro sa otvára do strany a má výrezy pre konektory, čo umožňuje pripojenie nabíjačky a náhlavnej súpravy. Bez problémov môžete tiež použiť tlačidlá na ovládanie hlasitosti, zapnutie / vypnutie (zámok), reproduktor, fotoaparát a blesk.

 

*Za funkčnosť aplikácie zodpovedajú jej vývojári.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu