Doprava zadarmo ku každému nákupu od 7,8 €. :-)

Magnetický obojstranný kryt s tvrdeným sklom na Xiaomi Mi 9 - čierny

Doprava zdarma cez Zásielkovňu

Môžeme doručiť do:
5.8.2024
Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 96299
Značka: Beweare
€18,90 –10 % €16,90
Kategória: Xiaomi Mi 9 obaly a kryty
Položka bola vypredaná…
Screenshot 11
ZADARMOZADARMO €18,90 –10 %

Magnetický obojstranný kryt s tvrdeným sklom na Xiaomi Mi 9 - čierny

370082_find_search_zoom_magnifier_view_icon Pred nákupom sa uistite, že model vášho telefónu je správny. Výrobok a výrezy vždy zodpovedajú modelu uvedenému v názve. Fotografie môžu byť ilustračné.

Magnetický obojstranný kryt dokonale chráni telefón pred nárazmi alebo poškriabaním zo všetkých strán - zo zadnej, bočných aj prednej strany. Jeho minimalistický, elegantný a čistý dizajn zvýrazní farbu každého telefónu.

Vďaka zvýšenému rámčeku a tvrdenému sklu, ktoré je pevne zapustené do krytu (neprilepí sa na displej), je telefón úplne chránený. Rám je vyrobený z hliníka, zadná a predná strana sú sklenené - sklo je však samozrejme upravené pre pohodlné používanie používateľom. Treba počítať s tým, že na telefón bude pridaná ochranná vrstva, preto odporúčame v nastaveniach zvýšiť citlivosť dotyku pre pohodlné používanie. V prípade čítačky odtlačkov prstov* odporúčame nastaviť nový odtlačok prsta už s nasadeným krytom.

Pozor! Tvrdené sklo sa vyznačuje tvrdosťou proti poškriabaniu. Bohužiaľ je rovnako krehké ako každé iné sklo, preto tento kryt neodporúčame do drsných podmienok.

Kryt sa skladá z 2 častí: jednej veľkej cez celú zadnú stranu s výrezom pre fotoaparát a čítačku odtlačkov prstov (len pri modeloch, ktoré majú čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane telefónu) a predného rámika s tvrdeným sklom a potrebnými výrezmi. Nemusíte sa však obávať zložitosti ovládacích prvkov - do výrezov sa zmestili všetky tlačidlá a otvory, aby k nim mal používateľ čo najjednoduchší prístup.

Kryt sa automaticky pripája vďaka silným magnetom v ráme telefónu a obsahuje zabudované predné sklo, ktoré nie je potrebné lepiť - je pevnou súčasťou krytu.

*U niektorých modelov s ultrazvukovou čítačkou odtlačkov prstov môže byť problém s predným sklom. Na tvrdenom skle krytu v mieste, kde sa nachádza čítačka v displeji, je lepiaca vrstva, ktorá prilieha ako bežné tvrdené sklo. Nemôžeme však zaručiť citlivosť a dotykovú funkciu. Na druhej strane, s optickými čítačkami nie je žiadny problém.

 370092_add_plus_create_new_icon (1) Vlastnosti a výhody:

 • Materiál: hliník + PC + sklo
 • Chráni telefón zo všetkých strán
 • Zvýšená odolnosť
 • Tenký, ľahký, elegantný a magnetický dizajn
 • Modrá ochranná fólia

370079_info_information_data_icon Návod na použitie:

(produkt sa môže testovať len s neodstránenými fóliemi)

 1. Skontroluje zhodu medzi modelom telefónu a krytom
 2. Ak sa zhodujú, odstráňte vrchnú časť krytu, neodstraňujte modrú kryciu fóliu
 3. Vložte telefón do zadnej časti krytu
 4. Nasaďte vrchnú časť krytu na mobilný telefón a uistite sa, že sú obe časti krytu magneticky spojené
 5. Ak kryt tesne prilieha, odstráňte krycie fólie (dotyk nemusí cez fóliu fungovať)
 6. Po odstránení krycích fólií nie je možné výrobok vrátiť ako nepoužitý a pri vrátení vám bude vrátená len pomerná časť sumy v závislosti od miery používania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu