Doprava zadarmo ku každému nákupu od 7,8 €. :-)

Armor Camshield kryt na Xiaomi Redmi Note 12s - čierny

Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: BWGSM172640
Značka: TelForceOne
€10,90

Armor Camshield kryt na Xiaomi Redmi Note 12s - čierny

370082_find_search_zoom_magnifier_view_icon Prosíme, aby ste si pred nákupom overili správnosť svojho modelu. Výrobok a výrezy vždy zodpovedajú modelu uvedenému v názve. Fotografie môžu byť ilustračné.

 

Puzdro Armor Camshield predstavuje komplexnú ochranu z kvalitného termoplastického materiálu, ktorý simuluje vzhľad oceli. Tento zadný kryt dokonale chráni telefón pred poškodením pádom alebo poškriabaním (napríklad kľúčmi vo vrecku). Kryt má posuvný kryt pre zadný fotoaparát, ktorý Vám zaistí bezpečie aj pre sklo fotoaparátu. Krytka na fotoaparát pomáha tiež navýšiť súkromie a bezpečnosť, kedy krytá kamera zabraňuje prístupu k nahrávaniu videa v prípade, že niekto získa vzdialený prístup k telefónu a zapne náhľad z hlavného fotoaparátu.

Medzi ďalšie výhody krytu Armor Camshield patrí zvýšené okraje okolo displeja, ktorý ho chráni pred poškriabaním pri položení na rovný povrch. Ďalej je potrebné spomenúť praktický kovový krúžok, ktorý umožňuje pohodlné používanie telefónu jednou rukou a funguje aj ako stojan. Vstavaná kovová doska umožňuje pripevnenie k magnetickým držiakom do auta.

Kryt samozrejme reflektuje presne tlačidlá a výrezy pre porty telefónu a tak nie je problém s ich používaním. Armor Camshield je skrátka ideálny pre ľudí, ktorí oceňujú štýl, kvalitu a chcú sa o svoje zariadenie starať.

370079_info_information_data_icon  Vlastnosti:

  • Chráni pred poškriabaním (konštrukcia puzdra je vyrobená z dvoch odolných materiálov: TPU a PC).
  • Odolné proti účinkom pádov (vďaka umiestneniu airbagov v rohoch).
  • Kryt fotoaparátu chráni objektív vášho telefónu a vaše súkromie (kameru môžete kedykoľvek zakryť).
  • Dokonale zastrihnuté do tvaru vášho telefónu (neblokuje prístup k tlačidlám, reproduktorom ani nabíjaciemu portu).
  • Ešte väčšie pohodlie pri používaní (vstavaný kovový krúžok, ktorý sa otáča o celých 360 stupňov, umožňuje bezpečné uchopenie a pohodlné sledovanie filmov alebo prehliadanie internetu).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu